Game календар

mojojojo
mojojojo
редактирано February 2016 в Видео игри Публикации: 119
Resident Evil Zero HD
19 January 2016

Rise of the Tomb Raider
28 January 2016

Sebastien Loeb Rally Evo
29 January 2016

XCOM 2
05 February 2016

Dying Light: The Following
09 February 2016

Street Fighter V
16 February 2016

Far Cry Primal
Feb 23 2016

The Walking Dead: Michonne
Feb 23 2016

Mortal Kombat XL | PS4
01 March 2016

Alekhine's Gun
01 March 2016

WWE 2k16 PC :smiley:
March 10 2016

Hitman
March 11 2016

Quantum Break
05 April 2016

Uncharted 4: A Thief's End
April 2016

Dark Souls III
April 12 2016

The Witcher 3: Blood and Wine
April 2016

Total War: Warhammer
April 2016

Doom
May 2016

Overwatch
June 2016

The Forest
June 2016

No Man's Sky
June 2016

ARK: Survival Evolved
June 2016

Sniper: Ghost Warrior 3
June 2016

Need for Speed
Nov 03 2016

Mass Effect: Andromeda
Q4 2016

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Топ заглавия от тази година за които все още няма потвърдена дата:
Mafia III
2016

Battlefield 5
2016

Syberia III
2016

Tekken 7
2016

For Honor
2016

Outlast 2
2016

Horizon Zero Dawn
2016

Dishonored 2
2016

South Park: The Fractured But
2016

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
2016

Resident Evil 7
2016

World of Warcraft: Legion
2016

Deus Ex: Mankind Divided
2016

The Last Guardian
2016

Post edited by mojojojo on

Коментари

• mojojojo
    mojojojo
    редактирано September 2015 Публикации: 119
    промених изцяло първият пост , като вместо само дати и заглавия на игрите през текущият месец, направо сложих най очакваните игри до края на годината. Лично мен 2К отново ме разочароват с подигравателното си отношение спрямо PC потребителите (така както стана и с предната WWE 2K15) - по същата причина се отказах от PES сериите на KONAMI и се върнах кък FIFA сериите след близо 10 години от последната ФИФА . Ако искате казвайте и вашите очаквани игри до края на годината за да ъпдейтвам първият пост и да ни е по удобен гейм календара в този Форум :)

иначе от ставащата година за мен две заглавия изпъкват над останалите които очаквам и това са : FIFA 16 и Assassin's Creed Syndicate :)
  • HaxaleH
    HaxaleH
    Публикации: 133
    В момента нямам точно очаквани игри след Юнитито толкова да му се радвам на идеята и то да се окаже толкова счупено ... дано Синдиката е по-добре и дано да има Ко-оп пак, но не съм чувал и нямам идея.

Всъщност за очаквана игра може би Rainbow Six: Under siege.

Уви за доста от заглавията ще трябва да се сменя машината. А това .. може би по Коледа зависи от много неща :)
  • mojojojo
    mojojojo
    редактирано January 2016 Публикации: 119
    HaxaleH : "В момента нямам точно очаквани игри след Юнитито толкова да му се радвам
    на идеята и то да се окаже толкова счупено ... дано Синдиката е
    по-добре и дано да има Ко-оп пак, но не съм чувал и нямам идея."

За Юнитито и аз като теб бях доста разочарован когато излезе, като фен на поредицата. Но това лято реших пак да я пробвам след излезлите последни пачове оправащи перформънса и бъговете на играта (1.5 или 1.4 е пача, по скоро 1.4- оправя Мноооого играта) и бях мега изненадан. Играта всъщност въпреки многото критики е доста добра, когато се играе на правилните фреймове. Оправили са паркура - не е като в 3-та и 4-та да държиш шифта и героя сам да си прави акробатиките. Има значение дали паркура ще го правиш нагоре или надоло по сградите или просто прескачаш малка преграда :) . Бойната система е в пъти по добра - доста по трудна е. Не е само блок и удар, както беше на последните две три игри - сега трябва да прецениш кога и към кого да ти е блока, трябва да следиш поведението на противниците и не става ей така да скочиш срещу десетима и да ги счупиш от бой (най малкото тези по от далече които са ще те гръмнат).

За Синдиката последното което разбрах е че са отложили PC версията с един месец именно за да не стане както с Юнитито (явно тогава избързаха малко)
  • HaxaleH
    HaxaleH
    е това е супер новина :) Само трябва да сменя щайгата и ще мога да си мисля за по-нови игри :) Но има по-важни неща за момента ;/ :D Засега ако иска дх11 не става :) Спирам до там.
  • mojojojo
    mojojojo
    Публикации: 119
    Коригирах календара понеже са отложели две игри за 2016 - Need for speed и Hitman, както и добавих други две - WRC 5 и Tom Clancy's Rainbow Six : Siege . WRC-то ме изненада - като стар фен на Колин-а (2-ката естествено :) ) ще ми е интересно да поиграя отново ралито :)
  • War4o
    War4o
    Публикации: 4
    Ако някой го интересува да си купи някои от игрите оригинални, а не да ги играе пиратски :https://www.g2a.com/r/games-on-sale-everyday !
  • Unit1
    Unit1
    Публикации: 26
    На първи декември, също така излиза Just Cause 3, която според мен не получава заслужения хийп. Втората част беше невероятна и поне на мен ми беше по-забавна от GTA.
  • HaxaleH
    HaxaleH
    не мога да вляза в бетата на рейнбоу 6 ;/ уви видеото се инати, а не би трябвало да е проблем.
  • mojojojo
    mojojojo
    редактирано October 2015 Публикации: 119

преди малко прочетох че Star Wars: Battlefront щяла да е само мултиплеар - без кампания, без сингъл , игра само за мрежа :(

иначе пробвах излязлата вече WRC 5 - мнооого зле е играта. Далече е от старите Колин Макрии серии.  

• mojojojo
    mojojojo
    редактирано January 2016 Публикации: 119
    Поднових изцяло първият пост с най-популярните заглавия на игри които ще излязат тази година.
    Аз лично се радвам че играта която чакам с голям интерес идва съвсем скоро : Rise of the Tomb Raider - 28 януари :)

Доста от заглавията нямат обявена дата и затова съм ги отделил отдоло в списъка, но когато се появи дата за някое от тях ще ги поставям по дата  в списъка. Ако някой има очаквано заглавие от тази година и го няма в календара - да пише тук в темата, за да добявя в календара играта.
  • MonsieurMort
    MonsieurMort
    редактирано January 2016 Публикации: 123
    Предстои ни интересна година, определено!
    Най-много очаквам Syberia III и Mafia III, пък и ако изникне някоя приятна изненада, не бих имал нищо против.

Post edited by MonsieurMort on
  • mojojojo
    mojojojo
    @ MonsieurMort да те зарадвам с новина от днес - вероятно е датата на излизане на Мафия 3 да е 26 април, но засега няма официално потвърждение , но тръгнаха такива слухове.
    http://www.gamepressure.com/e.asp?ID=462
  • mojojojo
    mojojojo
    Добавих дати на доста заглавия за които не се знаеше кога излизат. Също така добавих други по интересни игри, които ще излизат през тази година . Най после обявиха (след 5 месеца мълчание) от 2К за PC версията на WWE 2K16 - излиза на 10 март (съвсем скоро е).

А относно излизането на "The Walking Dead: Michonne " - това дали не означава че предната история можем да я приемем за приключена след сезон 2 ?
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.