Коя е играта днес?

a4ik0
a4ik0
в Видео игри Публикации: 224
Напишете името на играта и платформата на която я играете. Също така може да споделите впечатленията си от нея. 

днес играх Castlevania: Lords of Shadow 2 на PS3 има само сингъл плеър. още съм в началото, не е лоша и ще я превъртя до края на седмицата. 
преди обед отделих време за GTA5 на PS4 в офлайн, вече съм я превъртал на старата конзола преди близо 2г. но все още е страхотна игра
на PC не играя, защото лаптопа и настолния компютър са стари. предпочитам PlayStation имам PS4, PS3, PS2 и най-често играя на тройката
«1

Коментари

• brokentool
    brokentool
    Публикации: 100
    притежавам само PC, което отдавна не е първа младост.

в момента играя Deus Ex: Human Revolution Director's Cut, защото не я бях довършил по-рано. все още страхотно ми харесват атмосферата и worldbuilding-a, обаче геймплея не е остарял много добре.

отделно, цъкам Borderlands 2 и Borderlands the Pre-Sequel, на теория заедно с @engise и @Xencaye
  • Chester_86
    Chester_86
    Публикации: 52
    Забих си пак на World Racing 2 ;] сори,скучен съм знам :)))
  • roskobg
    roskobg
    Публикации: 95
    Hots, но трябва да мина 5ти епизод на Got Telltale games :) И да си взема dlc-тата към Payday 2.
  • Chester_86
    Chester_86
    Публикации: 52
    Досега бях в един приятел и цъкахме Project C.A.R.S , Mortal Combat X и GTA5 :) защо ли;) ми защото на мен такива зверски игри не ми тръгват на щайгата вече ;/
  • roskobg
    roskobg
    Момчета ( момичета), вчера ударих дакпота от Hearthstone- спечелих от пакетче Molten giant :D
  • SRAY
    SRAY
    Публикации: 7
    Аз я поткарвам МК X обаче целия екран ми е размазан настойките си ги направих на висока резолюция после ги намалих и същата работа
  • a4ik0
    a4ik0
    Публикации: 224
    @SRAY Следващата седмица и аз ще имам възможност да си инсталирам Mortal Kombat X, ще потренирам и може да отида на Gaming Knights да пребия Вики и Слави :)
  • Las7
    Las7
    Публикации: 2
    Играя Splatoon, гледам the International 
  • SNAKE_XOF
    SNAKE_XOF
    Публикации: 19
    Dead Space 2. Пътят на Hardcore с 3 сейва ще бъде тежък. In plasma cutter we trust.
  • a4ik0
    a4ik0
    днес играя Dante's Inferno. нека да се знае, че всяко съвпадение в пространствено времевия континуум е напълно случайно. превъртам запаса си от игри по азбучен ред и категорично се разграничавам от дезертьори, предатели и отцепници създали алтернативни гейминг комюнитита, едва ли не идентифициращи себе си като ерес или секта от атеистични нърдове.
    впечатленията ми от играта са позитивни, преминах през първия кръг на Ада, известен още с думата, която не бива да се произнася тук, за да опазим непорочността на нашия форум. смятам че играта няма да ми отнеме повече от 3 до 4 дни.
  • SRAY
    SRAY
    Публикации: 7
    днес ще играя на Need For Speed Rivals добра racing игра
  • brokentool
    brokentool
    днес ще си поцъкам brood war, която не е слизала от машината ми доста време
  • Anita
    Anita
    Публикации: 86
    Днес цъках Amerzone & League of Legends.
    C-c-c-combo breaker :D
  • Vandala
    Vandala
    Публикации: 18
    Захапал съм Secret Files 3, но когато намеря време цъкам по малко и League of Legends, малко ме хранят че съм "noob" ама се старая да съм конкурентен за нивото си:)
  • Xencaye
    Xencaye
    редактирано August 2015 Публикации: 62
    Пробвах DLC Quest. Тази игра е едно малко, досадно чудо :D Нямам търпение да я подхвана пак. Как ми е минала под радара, не знам, но вече няма къде да се скрие!

@Vandala League of Legends не се слави с вежливото си in-game общество. Не обръщай внимание на тъпите коментари и се забавлявай!
    Post edited by Xencaye on
  • roskobg
    roskobg
    Game of thrones Telltale game- тва смятам да играя до края на деня. 
  • brokentool
    brokentool
    for the Swarm
    sacrifice me

image
  • Vandala
    Vandala
    редактирано August 2015 Публикации: 18
    Nora така си е, гледам да не се връзвам, но честно да си призная понякога не успявам:))) Много си готина, и си супер попълнение във екипа на NEXT TV, Иначе ето тази игра пробвах: Stay Alight, и си скъсах нервите:))))
    Post edited by Vandala on
  • a4ik0
    a4ik0
    днес играя Max Payne 3, приятно съм изненадан от увлекателния геймплей, кът сцените са малко в повече от необходимото, но за сметка на това са анимирани перфектно и никога не омръзват; по принцип не ги скипвам в никоя игра, която превъртам, а в тази 100% си заслужава да се гледат. не ми хареса рядкото получаване на трофей, стигнах до 7ми чаптър, а имам само 3. предчувствувам че играта ще бъде кратка, защото за няколко часа от както я започнах днес, вече я преполових; напомня ми на една от тазгодишните излезли игри, която превъртях премиерно - Battlefield Hardline. историята на този етап успя да ме шокира, с убийството на 1 от заложниците, които би трябвало да спася. от Rockstar Games, бях играл само GTA поредицата, много добра работа са свършили с Max Payne 3, дори да е остаряла от 2012, в никакъв случай не бива да се пропуска.
  • brokentool
    brokentool
    аз само този Макс не съм играл. помня, че когато излезе първия, го извъртях за две нощи, после още веднъж и правех screenshots на комикса. жалко, че са изоставили този похват, дори и кътсцените в третия да са яки..
  • Anita
    Anita
    редактирано August 2015 Публикации: 86
    Днес най-накрая минх трета книга на Dreamfall: Chapters /РС/. Йейейе. Харесах го много повече от предните епизоди.
    Почнах го към... полунощ? Свърших към 7 часа сутринта +готвене, ядене и чистене помежду играта.
    Post edited by Anita on
  • HaxaleH
    HaxaleH
    Публикации: 133
    @brokentool оо може ли да се джойнна към вас за бордърландс 2 ? търся с кой да я играя - пояснявам ще я пускам за 2 или 3ти път тоест не знам нищо не не мога да я играя , но сам ми е скука.

@anita къде играеш лига изток или запад ? @Vandala и към теб същия въпрос - на кой сървър си EUWest/EUNE ?

Трябва да довърша асасинс крийд 2 после ако ми се занимава да изпълня 1чката на 100%, но едва ли ще е сега , 3 е след това а за 4 може би нов комп, то и за 3 може да трябва нов комп. Dishonored също трябва да я довърша/почна от началото и да я довърша по-точно че преди беше пиратка/. Иначе разцъквам Clicker Heroes, Payday 1/2 ако намеря с кого, Portal 2-ката ама съм заседнал на 1 ниво и не мога да го мина та ще пробвам след време 100% е елементарно, но не искам да гледам как става :) То и няма как да не успея скоро да го мина де :) Малко неща които не съм пробвал остават. Unholy Heights е приятно и забавно и нещо което много обичам но губи много време Sid Meier`s Pirates.
  • Anita
    Anita
    Имам личен акаунт на изток и ползвам назаем един на запад. Пиши направо на личното кой те интересува, ще дам
  • Vandala
    Vandala
    редактирано August 2015 Публикации: 18
    HaxaleH играя във EU NE, напоследък влизам рядко, но съм си със този ник така че лесно ще ме познаеш:) само дето там е Vandala8406 тъй като нещо не ми даваше да е без цифрите май заради съвпадение с имената(което ме учуди, ама знае ли човек какво може да му значи ника на всички езици:)))) играя предимно с дариус, като истински вандал:)) но отсега те предупреждавам че не съм про и мразя да ме псуват на какъвто и да е език:)))

Post edited by Vandala on
  • HaxaleH
    HaxaleH
    @Vandala споко мен ми трябва някой с който да цъкам, а и аз си играя за кеф от време на време :) Така че ;) Няма грижи.

• a4ik0
    a4ik0
    днес започвам Medal of Honor: Warfighter. повлиян от общото мнение за Electronic Arts и аз се отнасям скептично към продуктите им, но за сега не са ме разочаровали. най-запомнящата се тяхна игра за мен е Mirror's Edge. сигурно защото по път за работа всяка сутрин виждах едно момиче което е идеално за косплей на Faith Connors - имаше белег под дясното око и по ирония на съдбата работеше в оптика.
  • brokentool
    brokentool
    по-късно ще пробвам fallout shelter най-сетне, @&;%*#$& за $*&#&*@# iOS exclusives и въобще exclusives in general
  • juventus_dzd
    juventus_dzd
    Публикации: 20
    В момента играя дв игри : Sherlock Holmes Crimes and Punishments и Decay The mare .

• MonsieurMort
    MonsieurMort
    редактирано August 2015 Публикации: 123
    @juventus_dzd
    Decay The Mare е готина, играх я преди няколко месеца. Кратичка е, но има доволно количество психарии, няколко пъзела, а и два различни финала, макар да е повече от ясно кой е добрият. Кажи впечатления, когато я завършиш :)

Аз съм на PES 2015 от дни насам.
    Post edited by MonsieurMort on
  • a4ik0
    a4ik0
    от днес започнах Sleeping Dogs и се уверих, че всичко казано в ревюто на Слави за нея е апсолютно така. играта е увлекателна и продължителна с много мисии. шофирането в Хонконг е единствения ми проблем, защото по навик се движа в дясно, което там е насрещното движение, а трафикът е натоварен. бойната система е като в Batman Arkham игрите, тях съм ги играл и нямам особено затруднение с големия брой противници в мелетата. за да не повтарям думите на Слави вижте ревюто му, то напълно се припокрива с моето виждане
  • PetyaGames
    PetyaGames
    Публикации: 4
    Днес си поцъках Life is strange и Far cry 3
  • MonsieurMort
    MonsieurMort
    Публикации: 123
    Започнах да играя Face Noir онази нощ, не бих казал, че ме грабна твърде много, но все пак ще я доиграя, за да видя дали мнението ми ще се промени.
    Настрана от това, разцъквам малко Football Manager 2015, а в ситуации на крайна скука пускам малко от Joe's Adventures на Mafia II, за да се потопя в адската атмосфера на играта отново, да покарам old school коли и да се пробвам да изтрепя възможно най-много полицаи.
  • a4ik0
    a4ik0
    този уикенд Call of Duty Black Ops 3 можеше да се играе съвсем безплатно на PS4. в мултиплеър най-много ми хареса мисията със защитата на трите бази. успях да вдигна до 10то ниво за промоционалния период. Treyarch Studios в последния момент са решили да ни направят изненада с бетата на временния ексклузив за PS4, ако бяха предупредили от по-рано можеше да организираме един отбор
  • Gimitko
    Gimitko
    Публикации: 4
    Днес играх Gta IV Episodes from Liberty City на Xbox 360.Това са два експанжъна за Gta IV,които не получиха особено внимание,но според мен са уникални.Играя първия експанжън в момента,the lost and the damned,в който се разказва за група стари рокери,връщащи старата си банда.Атмосферата на играта е все едно си в стар рокерски филм.Има престрелки на мотори(и сингъл и мултиплейър),история обясняваща едно от нещата в Gta IV и както винаги прекрасен voice acting и радио.Също и си разцъквам от време на време Ultra Street Fighter 4 Online и Cs Go с приятели.
  • Anita
    Anita
    The Witcher III Wild hunt, защото по NEXT TV тъкмо ми напомниха за нея.
  • a4ik0
    a4ik0
    редактирано September 2015 Публикации: 224
    сега играя Metal Gear Solid V: The Phantom Pain преди време превъртях предшестващата я Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, като тя беше първата стелт игра, която ме вкара в поредицата. тази година MGS5 е най-добрата игра, която съм започвал; Хидео Коджима е създал шедьовър
    Post edited by a4ik0 on
  • brokentool
    brokentool
    от една седмица не мога да спра със dawn of war 2

image
  • MonsieurMort
    MonsieurMort
    Публикации: 123
    Разцъквам Manhunt 2, щото нямах нет вчера и нямаше как да го пусна.
    Играта предлага адски брутални убийства и шизофренична атмосфера.
    Минусът е, че на моменти е доста трудно, когато трябва да се справяш с повече противници и се налага да умираш доста и да пробваш отново и отново. Историята на играта е относително интересна, пък ще видя докъде ще стигнат нещата, все пак съм само на 4-5 част някъде.

• HaxaleH
    HaxaleH
    Играя  http://www.cat-mario.com/ и ... вече почна да ми писва .. по-тролска игра рядко виждам :)
  • a4ik0
    a4ik0
    играя WWE Immortals направих отбор с Пейдж, Гробаря и Кейн. от 167 изиграни срещи (мултиплеър) съм победил в 161 :) сега съм 25 ниво и продължавам да се развивам.. играя на Хperia Z4 таблет; играта е безплатна с възможност за покупки на допълнително съдържание. единствено не ми хареса, че опонентите са случайни. приятно ме изненада  един играч (който победих), защото беше отключил нашия кечист - Александър Русев. 
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.