Търся една анимация, помощ!

seviIpoWer
seviIpoWer
в Кино Публикации: 4
Здравейте, помня преди време по Super 7 даваха една анимация , но не мога да се сетя как се казва.

Помня , че ставаше на въпрос за 3-ма герои ( 2 момчета и едно момиче с оранжева коса мисля) , които търсеха мисля , че бяха 9 камъка и трябваше да ги слагат във някаква книга. Също помня , че призоваваха едни същества с помощта на кристали или нещо подобно. Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете, дано съм дал достатъчно описание!

Коментари

• VeRush
    VeRush
    редактирано August 2016 Публикации: 263
    Звучи като Deltora Quest...само дето не съм го гледал и в описанието се казва че търсят 7 камъка...и не ги слагат в книги...
    Та не лада, а волга и не спечелил, а го блъснала...

Друг кандидат само заради картинката:

Magi-Nation - https://en.wikipedia.org/wiki/Magi-Nation_(TV_series)
    Post edited by VeRush on
  • seviIpoWer
    seviIpoWer
    Публикации: 4
    мерсии, ами гледах го отдавна не знам защо ми се е запаметило в главата това. :D
  • Eli123
    Eli123
    редактирано June 5 Публикации: 1
    Здравейте и аз търся един анимационен сериал който даваха по супер седем но незнам името.
    Става въпрос за 4 човека ( 2 момичета и 2 момчета. Едното момиче беше с руса коса и се казваше София, другото момиче беше със синя коса името незнам. Едното момче беше с руса коса и той търсеше баща си който го бяха отвлекли. Второто момче беше с кафява коса и беше умен имаше и брада).
    Ставаше въпрос за това че те трябваше да намират едни камъни в който бяха същества. Ако не ги бяха открили те щяха да ги намерят лошите.
    Моля помогнете!!!!!
    Post edited by Eli123 on
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.