Gamer IDs/Gamertags - кой си и къде си?

HaxaleH
HaxaleH
редактирано August 2015 в Видео игри Публикации: 133
Steam, LoL , Dota, Battlenet tags , Rockstar Social Clubs и други такива

[modedit] по молба на автора тук се добавят Steam групата на NEXT TV и Rockstar NEXT TV Familia [/modedit]

Та ако искате оставете си контактите тук, аз ще се порадвам да поиграем с някой от вас на нещо. 

Steam: haxaleh
LoL EUNE: lllLepenka (3 малки л-та "l") 
Uplay: haxaleh 
засега толкова ориджина няма да го давам още там почти не влизам.

Игри които предпочитам са тези с много хора или поне с още 1. CS:GO - не ме бива но я играя :D , L4D 2, Payday 1,2 , LoL , World of Tanks. горе долу тези играя в момента 
Post edited by Anita on

Коментари

• brokentool
    brokentool
    Публикации: 100
    навсякъде в нета мога да бъда намерен като brokentool, или brkntl, ако вече е било заето.

реално, Steam и GTA V, тоест Rockstar Social Club, тъй като нямам конзоли и към момента не играя ММО-та, или подобни.

съвет към OP - промени заглавието на темата на нещо по-кратко и ясно, като например Gamertags, или Gamer IDs, нещо подобно?
  • HaxaleH
    HaxaleH
    Публикации: 133
    не мога :( имам 1ч от публикуването в който мога да редактирам каквото съм написал уви, но ако има модератор или някой който може и му се занимава съм съгласен с предложението - по-добре е определено.

• Anita
    Anita
    Публикации: 86
    Аз си позволих едита.
    Shinonna пробвайте - вероятно ще намерите. Ама да предупредя, не добавям кой да е. Трябва да пи пишете, да се представите, да ми преведете Шекспир и да ми изпеете песен от барда Бийдъл
  • Unit1
    Unit1
    Публикации: 26
    Аз пък добаням всички. :)
    PSN: Uiio_1
    Ако на някого му се играе Rocket League или иска ма де гледа как ирая Bloodbourne.
  • Shi7Happens
    Shi7Happens
    Публикации: 2
    Страхотна тема, мислех си точно дали да пробвам да направя една такава за конзолните gamers и попаднах на тази с перфектното заглавие и за пц и за конзоли но уви празна :(
    Защо не си споделят "децата лопатката и кофичката да можем заедно да си играем" :Д
    Особено за хора като мен с конзола, и без real friends с конзоли, имаме нужда да споделим радоста :D

• MetoF50
    MetoF50
    Публикации: 5
    Steam: MetoF50
    Origin: MetoF50-BG
    PSN: MetoF50
  • EvilQueen
    EvilQueen
    Публикации: 49
    В Steam съм bloodstone1991/ EvilQueen :) Аватарчето ми е същото като тук :)
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.