Assassin's Creed Syndicate

mojojojo
mojojojo
редактирано November 2015 в Видео игри Публикации: 119

Аssassin's creed Syndicate

image

Като голям фен на поредицата имах големи очаквания за това заглавие. Играта има своите плюсове и минуси, които ще спомена. За краткото време за което я играх играта, като че ли не не покрива изцяло хайпа който имах за играта . Графично определено има даунгрейт (странно е да го напиша на кирилица :)  )  - Юнитито явно вдигна летвата графично и сега няма какво да се лъжем Синдикейта изглежда по грозно. Най верочтно е за да се движи играта добре на повечето компютри, да не товари както предната игра. Има иновации в играта които ми харесаха , като например това че твоят герой чува каде са противниците - това много ми хареса.  Отново имаме коне (карети)  с които предвивжането до отдалечено място е по удобно (това адски ми липсваше от 2-ката насам). За краткото време за което играх играта тези неща ми направиха добро впечатление, но за съжеление има и неща които определено не ми харесаха. Това са например - не ми хареса анимацията при битка с противник че е доста бърза (героят малко изглежда като Джеки Чан и Брус Ли взети заедно) , трябваше анимацията да е малко по бавна за да се види по добре бойната хореография на героя. Добре че системата за бой е подобна на юнитито и трябва да следиш кой те напада и кой трябва да удариш - това е добре. Отключването на някой скилове ме разочароваха - например това че автоматично като убиеш противник да му вземеш каквото има без да го претърсваш (някак си се губи чара така, някак си чийтарско става така) или например да не могат да ти се измъкват от захватката ти престъпниците, които носиш към ареста (махаш си момента да ги дебнеш със спейса - ако се сещате какво имам напредвид). Не съм стигнал до момента да взема джаджата с която мога да се издърпвам нагоре по сградите (тази която са си я копирали от Батман игрите) - но и тя ми се вижда излишна и отнемаща основния чар на поредицата да се катериш по сградите . Като цяло има някакво отдалечаване на поредицата от оригиналната си идея като стил на игра, а тъкмо с Юнитито изпитах удоволствие отново от поредицата ( Юнитито го играх след като излязаха всички пачове и фиксове :) за нея) . Имам още много какво да кажа за играта, но ми е любопитно да видя и на другите мнението за тази игра , а и трябва да понапредна малко за да съм по обективен .  :)  
Post edited by mojojojo on
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.