Fallout 4

brokentool
brokentool
в Видео игри Публикации: 100
all things Fallout.

нямам търпение да дойде вторник и се надявам да се позабавляваме заедно. също така, беше ли ви полезно това preview? аз хем се опитах да изнеса повечето интересно инфо около играта, хем да не развалям съвсем удоволствието от това да се потопиш за първи път в нова игра.

въпреки всичкия hype, аз просто се надявам на една качествена игра и едно запомнящо се приключение в любимата ми пустош.

they say war never changes. men do, though the roads they travel..

Коментари

• brokentool
    brokentool
    Публикации: 100
    image

SOON
  • brokentool
    brokentool
    soo, да разбирам, че никой не е прочел статията, никой не е гледал стрийма снощи и никой не обикаля из Postapocalyptia, така ли
  • Xencaye
    Xencaye
    Публикации: 62
    Дуд, това беше най. якият. стрийм. ЕВЪР! МОАР :D Кога ще излезеш пак, кога-а-а?

Играта е мега надъхваща <3
  • Kitsune_mystic
    Kitsune_mystic
    редактирано November 2015 Публикации: 19
    Мен ме хвана яд, че не успях да вляза от самото начало! Аз лично не съм цъкала играта, но се надъхах супер много. Thanks, за което! :]]
    Post edited by Kitsune_mystic on
  • brokentool
    brokentool
    хора, не мога да повярвам, че наистина ви е харесало, но много благодаря. следващия път ще е доооста по-яко!

може би в понеделник
  • AgentMaster
    AgentMaster
    Публикации: 1
    Има ли запис на стрийма че не го намирам сред на Роро безкрайните куести :)
  • brokentool
    brokentool
    @AgentMaster току-що погледнах, беше на десети и май вече не е достъпен. но stay tuned, тепърва ще има F4 и ще е много по-яко, обещавам
  • a4ik0
    a4ik0
    Публикации: 224
    brokentool said: току-що погледнах, беше на десети и май вече не е достъпен

записите в Туич на канала NEXT TV Bulgaria се пазят 2 месеца.

@AgentMaster ;има два записа от стрийма Fallout 4 правен на 10 ноември първа част и втора част.

• brokentool
    brokentool
    респект

вчера някой гледа ли втория стрийм?
Влез с профила си или се регистрирай, за да коментираш.